Drie valkuilen bij het automatiseren van uw magazijn

Er is geen ontkomen aan volgens de vakpers, sprekers op logistieke congressen en zelfs volgens vele logistieke managers: gij zult uw magazijn automatiseren. De voordelen zijn overduidelijk: kortere doorlooptijden, minder fouten, betere ruimtebenutting, meer efficiency en uiteindelijk ook vele tevreden klanten.

Over het algemeen wordt de overweging om te automatiseren ingegeven door een aantal pijnpunten (drukte en onoverzichtelijkheid op de werkvloer, fouten, klachten van personeel) of juist vanwege een strategische keuze (nieuwe markten, sneller willen leveren, meer klanttevredenheid). De volgende fase is cruciaal voor de slagingskans van een project. Er zal zeer kritisch naar alle processen moeten worden gekeken, alternatieven worden overwogen en alle voor- en nadelen tegen elkaar worden gezet.

Wie dus mogelijk gaat investeren, zal er alles aan doen om de implementatie zo succesvol mogelijk te laten zijn. Toch gaat het in de praktijk nog geregeld mis, waardoor de kostbare systemen niet doen wat ze hebben beloofd. Wij geven hieronder drie valkuilen die men moet vermijden bij een automatiserings- of mechaniseringsproject.

 

1. Onvoldoende tijd nemen voor de financiële calculatie

Behalve vanuit een logistiek oogpunt, moet een dergelijk project vooral vanuit elk financiële perspectief worden bekeken. Dat beperkt zich zeker niet alleen tot de investeringskosten. Er moet ook naar de operationele kosten worden gekeken zodat er een echt totaalplaatje ontstaat. Onder deze link staat een interessant voorbeeld op logistiek.nl.

De juiste leverancier zal de klant altijd wijzen op zowel voor- als nadelen van systemen evenals alle financiële gevolgen. Alleen dan kan er een afgewogen beslissing worden genomen en dan is het uitgangspunt de mate waarin de logistieke doelstelling wordt behaald . Neem hier dus uitgebreid de tijd voor.

 

2 Het nieuwe systeem is onvoldoende ‘verkocht’ aan de interne organisatie

Natuurlijk worden alle calculaties vervolgens met de directie doorgenomen. En worden de magazijnmedewerkers goed geïnformeerd en betrokken, want hun banen zullen een verandering ondergaan.

Maar vergeet niet dat een nieuw geautomatiseerd magazijn een impact heeft op de hele organisatie. Inkoop, marketing, productie; zij spelen allemaal een rol in het proces van goederenontvangst en – uitgifte. Zorg voor een goede informatie uitwisseling of betrek deze afdelingen bij het samenstellen van het projectteam.

 

De laatste valkuil ligt niet in de voorbereiding, maar is een aanname.

3 Het automatische systeem is vaak te star

Sommige bedrijven krijgen bij de woorden automatisering of mechanisering visioenen van starre hoogbouwmagazijnen met kranen die tien of vijftien jaar lang dag in dag uit hetzelfde kunstje doen. Maar wie kan zover vooruit kijken? Wie durft te voorspellen hoe zijn vraag en zijn orderpatroon er over vijf jaar uitziet?

Het idee dat automatische magazijnsystemen per definitie starre systemen zijn en moeilijk schaalbaar, klopt allang niet meer. De markt kent steeds meer flexibele vormen van automatisering. Denk aan zonepicksystemen met slimme conveyors in combinatie met conventionele legbordstellingen die het mogelijk maken om grote winsten in het orderpickproces te halen. Om van de ergonomische voordelen nog maar te zwijgen. Of denk aan shuttlesystemen waarbij het aantal shuttles kan meegroeien met de vraag uit de markt.

We gaan weer even terug naar het begin van dit blog. Het gaat om een goede analyse van het magazijn. Nu en in de toekomst. Sommige processen kunnen goed gestandaardiseerd worden en kunnen dus met automatisering grote winsten boeken. Maar bulkopslag blijft bulkopslag en daar kan bijvoorbeeld de goede, oude inrijstelling volstaan.

Het automatiseren van een magazijn vraagt om het nodige rekenwerk en voorbereiding, maar kan daarna ook werkelijk grote voordelen opleveren.  

Vragen? Neem contact met ons op.

+(31) 183-745045

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van Costo Intralogistics en ontwikkelingen van automatisering in intralogistiek. 

Laatste nieuws

Kom jij ons team versterken?

Read more

Kom jij ons team versterken?

04-2021 Wij hebben diverse vacatures open staan in onze snelgroeiende organisatie: - Manager operations - Service manager

Wijziging rekeningnummer

Read more

Wijziging rekeningnummer

04-2021 Per 1 mei is het rekeningnummer van Costo Intralogistics gewijzigd.

Costo & Xtend versterken hun positie in de markt

Read more

Costo & Xtend versterken hun positie in de markt

02-2021 DGA’s van Costo Intralogistics & Xtend Business Software verkopen de meerderheid van de aandelen aan investeringsmaatschappij OxGreenfield voor…

Beste wensen

Read more

Beste wensen

01-2021 De collega's van Costo Intralogistics wensen jou het beste voor 2021!

Fijne feestdagen!

Read more

Fijne feestdagen!

12-2020 Wij wensen u fijne feestdagen en bovenal een gezond 2021! Onze service & support afdeling is tijdens de feestdagen gewoon bereikbaar.

Costo is nu Costo Intralogistics

Read more

Costo is nu Costo Intralogistics

11-2020 Costo is nu Intralogistics

Costo breidt uit naar Portugal!

Read more

Costo breidt uit naar Portugal!

11-2020 Costo opent in Portugal een eigen vestiging voor ontwerp en assemblage van automatische opslagsystemen. Zo kan Costo nog sneller schakelen en inspelen…

Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener.

Read more

Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener.

08-2020 Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener: opdracht voor het leveren van een compleet opslag- en…

Live robot opstelling bij Costo op LOGISTICA

Read more

Live robot opstelling bij Costo op LOGISTICA

10-2019 Costo zal op haar stand (Hal 2, D030) een ‘goods-to-man’ Eirasystem voor e-fulfilment tonen: een werkende demo van Eirabots (autonome voertuigen),…

Nieuw bij Xtend: Customer Experience Center en VAL module

Read more

Nieuw bij Xtend: Customer Experience Center en VAL module

05-2019 Xtend, ontwikkelaar van software voor de aansturing van de interne logistiek, gaat weer verhuizen naar een ruimer pand vanwege de vele nieuwe…

Laten we kennismaken!

We helpen u graag vrijblijvend met uw uitdaging!

Maak een afspraak

Enkele van onze klanten

Deze bedrijven hebben reeds kennis gemaakt met Costo en haar oplossingen.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Met deze informatie passen wij en derde partijen content of advertenties aan jouw interesses en profiel aan. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacy- en cookieverklaring.