Beter orderpicken? Neem eens wat minder vaak de trap!

 

In het artikel van Marcel te Lindert op Logistiek Profs wordt duidelijk dat de werkzaamheden in het magazijn binnen niet al te lange tijd overgenomen worden door robots. Dat geldt dan niet alleen voor ‘simpele’ repetitieve taken, maar ook in het orderpickproces. Als system integrator zijn wij het ook aan onze stand verplicht om robots in magazijnprocessen te kunnen integreren. We zijn dan ook volop bezig om de betere oplossingen te bestuderen en te testen. Autonoom rijdende pick robots, AGV systemen met grijparmen. Ze hebben allemaal zo hun voor- en nadelen. Maar daarover een andere keer meer.

Nog niet zo lang geleden was het woord ‘robot’ nog een onbekende term als we om de tafel zaten met een klant. Tijdens de zoektocht naar het optimale orderverzamelproces keken we eerst gezamenlijk naar onderwerpen als lay-out, routerings- en opslagmethoden. Gedurende de laatste twee decennia hebben we de opkomst van het online winkelen gezien, waardoor alles nog beter en sneller moest. Orderprofielen veranderden: meer orders met kleinere besteleenheden. En de orderverzamelkosten stegen langzaam aan de pan uit.

Verbeteringen moesten gezocht worden op drie deelgebieden: het lopen (of rijden)van product naar product, het pakken van een product en overige zaken zoals data, informatie en inzicht. We noemen hieronder drie voorbeelden, waarmee wij vaak de prestaties van het magazijn naar een nieuw niveau wisten te tillen:

1. Het Warehouse Management System (WMS)

Het eerste voorbeeld is een software oplossing, die een cruciaal gegeven bracht: overzicht. Overzicht op de voorraad, de goederenstromen, de werkzaamheden en zelfs de KPI’s. De logistiek manager kon eindelijk als een Big Brother vanuit zijn kantoor de operatie aansturen en er werd zelfs werk uit handen genomen. Immers, het WMS berekende voortaan de beste looproutes, afhankelijk van de orders en de te picken items.

Wilt u de mogelijkheden van een WMS voor uw magazijn verkennen? Kijk dan op de website van Xtend business software, dit is onze softwaretak

2. Picking Tools

Nauw verbonden met de vorige stap is de toepassing van allerlei picking tools om het picken efficiënter te maken en looptijden te reduceren. Barcode scanners, pick carts, LED indicatoren, validatie tools, ergonomische werkstations; ze bieden een prettigere werkomgeving voor de operators, het werk gebeurd nagenoeg foutloos en ondertussen kan de output aanzienlijk toenemen. Denk verder ook aan zaken als Put-2-Light, Drop-2-Light en Voice toepassingen. Lees hier 5 goede redenen om voice technologie te gaan gebruiken.

3. Het eenvoudigste ‘goederen-naar-de-man’ systeem

Het laatste voorbeeld heeft te maken met een ‘blanco blad’. Het komt namelijk lang niet zo vaak voor dat een klant een compleet vrije opdracht presenteert; een magazijn dat helemaal vanaf nul ingericht mag worden. Dat zijn natuurlijk mooie uitdagingen, maar veel magazijnen moeten vanuit een bestaande situatie worden aangepast. Zo zijn tal van magazijnen in Nederland met een breed en of diep assortiment waarin piece picking moet plaatsvinden ingericht met legbordsystemen. Diegenen die de ruimte optimaal benut hadden, werken dan op 2 of 3 verdiepingen. Voordat een ASRS of robots ter sprake komen, kan er gekeken worden of de operators op een niveau kunnen blijven werken. Met de gecombineerde inzet van rollenbanen, liften, picking tools en slimme sorters kan een magazijn ongekende winst boeken. 

Robots, drones, Artificial Intelligence; ze gaan helpen onze magazijnen nog beter te maken. Maar het bedenken van een slimme oplossing moeten we voorlopig nog steeds zelf doen…

Vragen? Neem contact met ons op.

+(31) 183-745045

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van Costo Intralogistics en ontwikkelingen van automatisering in intralogistiek. 

Laatste nieuws

Kom jij ons team versterken?

Read more

Kom jij ons team versterken?

08-2021 Wij hebben diverse vacatures open staan in onze snelgroeiende organisatie: - Mechanical engineer - Sales support engineer

Wijziging rekeningnummer

Read more

Wijziging rekeningnummer

04-2021 Per 1 mei is het rekeningnummer van Costo Intralogistics gewijzigd.

Costo & Xtend versterken hun positie in de markt

Read more

Costo & Xtend versterken hun positie in de markt

02-2021 DGA’s van Costo Intralogistics & Xtend Business Software verkopen de meerderheid van de aandelen aan investeringsmaatschappij OxGreenfield voor…

Beste wensen

Read more

Beste wensen

01-2021 De collega's van Costo Intralogistics wensen jou het beste voor 2021!

Fijne feestdagen!

Read more

Fijne feestdagen!

12-2020 Wij wensen u fijne feestdagen en bovenal een gezond 2021! Onze service & support afdeling is tijdens de feestdagen gewoon bereikbaar.

Costo is nu Costo Intralogistics

Read more

Costo is nu Costo Intralogistics

11-2020 Costo is nu Intralogistics

Costo breidt uit naar Portugal!

Read more

Costo breidt uit naar Portugal!

11-2020 Costo opent in Portugal een eigen vestiging voor ontwerp en assemblage van automatische opslagsystemen. Zo kan Costo nog sneller schakelen en inspelen…

Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener.

Read more

Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener.

08-2020 Costo boekt enorm succes in Luxemburg bij toonaangevende logistieke dienstverlener: opdracht voor het leveren van een compleet opslag- en…

Live robot opstelling bij Costo op LOGISTICA

Read more

Live robot opstelling bij Costo op LOGISTICA

10-2019 Costo zal op haar stand (Hal 2, D030) een ‘goods-to-man’ Eirasystem voor e-fulfilment tonen: een werkende demo van Eirabots (autonome voertuigen),…

Nieuw bij Xtend: Customer Experience Center en VAL module

Read more

Nieuw bij Xtend: Customer Experience Center en VAL module

05-2019 Xtend, ontwikkelaar van software voor de aansturing van de interne logistiek, gaat weer verhuizen naar een ruimer pand vanwege de vele nieuwe…

Laten we kennismaken!

We helpen u graag vrijblijvend met uw uitdaging!

Maak een afspraak

Enkele van onze klanten

Deze bedrijven hebben reeds kennis gemaakt met Costo en haar oplossingen.

Om jouw bezoek aan onze website nóg makkelijker en persoonlijker te maken zetten we cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) in. Met deze cookies kunnen wij en derde partijen informatie over jou verzamelen en jouw internetgedrag binnen (en mogelijk ook buiten) onze website volgen. Met deze informatie passen wij en derde partijen content of advertenties aan jouw interesses en profiel aan. Daarnaast is het dankzij cookies mogelijk informatie te delen via social media. Lees hier meer over in onze Privacy- en cookieverklaring.